Першість регіону. Гольова злива у Софіївській Борщагівці Избранное

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

«Софія» обіграла «Динамо» в атракційному матчі.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але гості зуміли один м’яч забити. Він на рахунку Клюско.

Після перерви за справу вже взялися наші футболісти. У дебюті другого тайму Рудзінський зробив рахунок рівним, але дуже швидко вишнівці знову вийшли вперед — 2:1. Правда, і цей гол не залишився без відповіді Рудзінського. Стало зрозуміло, що «софіївці» налаштовані дуже рішуче. Яскравим підтвердженням цьому стали м'ячі Коваля та Труського  — 4:2. Так, гості спробували врятувати матч, відігравши один пропущений м’яч. Але на останніх хвилинах «Софія» зняла всі питання про переможця матчу, коли Рудзінський оформив хет-трик — 5:3.

Склад «Софії» в матчі з «Динамо» був таким: Шугайло — Гераскевич, Сахно, Коваль, Кравченко, Голота, Свіца, Рудзінський, Віниченко, Турченко, Опанасюк. На заміну виходили: Охременко, Лещенко, Труський.

Три м’ячі для нашої команди провів Рудзінський, по одному разу відзначилися Коваль та Труський.

Першість КСРФФ. Шостий тур. «Софія» (Софіївська Борщагівка) — «Динамо» (Вишневе) — 5:3.

Вітаємо нашу команду з важкою перемогою над «Динамо» і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Прочитано 220 раз Последнее изменение Вторник, 28 сентября 2021 07:02