Підсумки вихідних. Дві перемоги за два дні Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Обидві команди Софіївської Борщагівки — обласна та районна — минулими вихідними були кращими, ніж суперники.

«Софія», задіяна в обласному чемпіонаті, обіграла у Фастові місцеве «Динамо» з «сухим рахунком» — 2:0. Обидва м’ячі наші футболісти забили в другому таймі після стандартів. На п’ятдесят четвертій хвилині рахунок відкрив Вінниченко, що увігнав м’яча до сітки воріт суперника після розіграшу штрафного, а за п’ять хвилин до фінального свистка відзначився Панченко, що замкнув подачу кутового. Зазначимо, що за рахунку 1:0 наш голкіпер Копаліані «потягнув» пенальті.

Склад нашої команди у Фастові був таким: Копаліані, Кравченко, Сімоненко (Берсан, 85), Ромашев, Корнейко, Панченко, Черних (Сошенський, 67), Коваль, Баранов (Охременко, 63), Віниченко, Джошуа.

«Софія», що виступає в першості КСРФФ, здолала на своєму полі «Стару Боярку». Цього разу наша команда вирішила долю матчу в першому таймі, коли забила два м’ячі зусиллями Берсана та Коваля — 2:0. В середині другого тайму «вистрілив» Рудзінський. Боярці, правда, також не зійшли з поля без забитого м’яча. Тож, 3:1 — «Софія» утримує третю позицію в районній Першій лізі.

«Софія» матч з боярцями провела у такому складі: Шугайло, Опанасюк, Турченко (Плотко, 86), Голота, Свіца, Ніколенко, Рудзінський, Берсан, Коваль (Власенко, 70), Лещенко (Крамаренко, 46), Труський.

Прочитано 90 раз Последнее изменение Понедельник, 04 октября 2021 08:21