Чемпіонат Київщини. Сьома нічия «Софії» Избранное

Автор
Оцените материал
(2 голосов)

Наші хлопці у двадцять другому турі обласного чемпіонату розійшлися миром із «Соколом».

За свідченням очевидців, героєм матчу на СКК «Софіївський» став голкіпер «Софії» Георгій Копаліані. Експрофесіонал «Арсеналу» у першому таймі нейтралізував потужний постріл Андрія Шаменка, а по перерві ще тричі врятував нашу команду від неминучого голу. Спершу він нейтралізував удар Шаменка в дев’ятку, після цього локалізував підступний постріл Сіренка з-за меж штрафного майданичка, а наприкінці матчу нейтралізував загрозу після «вогню» Ломаки в ближній кут.

На жаль, нашим хлопцям не вдалося засмутити голкіпера «Сокола» Сафронова, попри те, що вони дійсно неодноразово загрожували воротам суперника. Зокрема, голкіпер «соколят» двічі вибив м’яча з лінії воріт…!

Зазначимо, що для «Софії» ця нічия стала сьомою в цьогорічному чемпіонаті — абсолютний рекорд серед усіх учасників турніру.

Чемпіонат Київщини. Вища ліга. Двадцять другий тур

«Софія» (Софіївська Борщагівка) — «Сокіл» (Михайлівка Борщагівка) — 0:0. 9 жовтня, Софіївська Борщагівка.

Прочитано 78 раз Последнее изменение Вторник, 12 октября 2021 07:37